0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Hastane SMS

Ana Sayfa  »  Hastane SMS
Toplu SMS Hizmetinin Sağlık Sektöründeki Avantajları

İletişim ve reklamın en etkili yollarından biri olan toplu SMS hizmeti, sağladığı avantajlar sayesinde sağlık sektöründe birçok firma ve kurum tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Toplu SMS sistemini tercih eden hastaneler polikilinik. yatan hasta ve acil bakım ünitesi hastalarına aynı anda randevu girişleri, tahlil sonuçları ve e-reçete bilgilerini ayrıca toplantı, duyuru ve diğer etkinlikleride sağlık çalışanları, doktor ve hemşirelere bilgi mesajı olarak göndermekteler.

Sağlık sektöründeki hastaneler, laboratuvarlar, klinik ve poliklinikler aşağıda sıralanan birçok avantajı nedeniyle ASTEK SMS toplu SMS hizmetini tercih etmektedirler

  • Hastalara poliklinik randevu gün ve saatleri için hatırlatma sms'i gönderin.
  • Hasta muayene ve Kontrol tarih/saatleri için bilgi sms'i gönderin.
  • Laboratuvar sonuçlarını toplu SMS ile gönderebilirsiniz.
  • Hastalarınıza Promosyon, duyuru ve kampanya sms'leri göderebilirsiniz.
  • Hastalarınıza geçmiş olsun dileklerinizi ileterek, verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.
  • Doğum günü, evlilik yıldönümü ve özel gün mesajlarınız için toplu SMS gönderin.
  • Randevu iptal ve değişiklik bilgileri için sms yolla.
  • hastalara Muayene ücret bilgilerini toplu SMS ile bildirin.
  • Müşterilerinizi sağlık kontrolü için hastaneye davet edebilirsiniz.
  • Hastanede yeni başlayan doktor tanıtım bilgilerini hastalara toplu sms ile bildirin.

Toplu SMS hizmeti sayesinde hastalarınıza, baskı, kargo, dağıtım gibi maliyetler oluşmadan bilgilendirme mesajları gönderebilir, uygulamaya soktuğunuz yeni tedavinin bilgilendirme mesajını gönderebilirsiniz. Bu sayede iletişim giderlerinde büyük oranda tasarruf yaparak, kar edebilirsiniz. En küçük değişiklik ve duyuruları tüm hastalarınıza SMS ile gönderebilir ve bunu minimum maliyetle gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda planlı gönderim yapabileceğiniz için iletişim işlerinizi süratli bir şekilde halledebilirsiniz.

Sağlık Sektöründeki Firmalar SMS Sistemini Nasıl Kullanabilir?

Hastane, klinik, laboratuvar ya da poliklinikler öncelikle sisteme kayıtlarını yaptırmaları ve üye olmaları gerekmektedir. Üyeliğini ve kullanacağı kredilerin yüklemesini tamamlayan hastaneler, hastalarına mesaj gönderimi gerçekleştirebileceklerdir. Toplu SMS hizmetini kullanarak mesaj göndermek için Web, Excel ya da özel hazırlanan uygularımızdan birini tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızdan direkt sistemimize bağlanarak toplu mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Dilerseniz de hastalarınızın listesini tutabileceğiniz ve üstünde gerekli güncellemeleri de yapabileceğini Excel tablomuzu kullanarak gönderim yapabilirsiniz. Mobil olarak tablet ve akıllı telefonlarda çalışan Android uygulamamızı indirerek tek tuşla toplu SMS hizmetinden yararlanabilir ve hastalarınıza gerekli mesajları gönderebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde telefon listenizdeki kişileri kolayca gönderim listesine ekleyebilir ve gönderim raporlarınızın detaylarını inceleyebilirsiniz.