0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Bireysel SMS

Ana Sayfa  »  Bireysel SMS
Toplu SMS ile hedef kitlenize anında ulaşın!

Öncelikle Toplu SMS hakkındaki yazımızı buraya tıklayarak okumanızı tavsiye ederiz.

Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden kullanıcı girişi yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan, başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır.

Bireysel Aboneler de kurumsal firmalar gibi kendi adları ile vaya 0850 ile başlayan bir sms gönderici numarası ile istedikleri an Başlıklı SMS gönderebiirler.

Bireysel SMS kişilerin haberleşmesinde büyük kolaylık sağlayan bir sistemdir. Paket halinde satın alınan toplu mesajlar ile kullanıcılar, istedikleri an istedikleri hedef kitlesi ile haberleşebilirler.

Toplu haberleşme, herkes için bir avantajdır. Gerek firmalar, gerek bireysel kullanıcılar gerekse web sitesi sahipleri, toplu mesaj paketlerinden istediğini satın alabilir ve satın aldığı toplu sms paketini 365 gün içinde tüketebilir. size uygun Toplu sms fiyatları için buraya tıklayınız.

ASTEK SMS Gönderilen mesajın profesyonel bir şekilde alıcıya ulaşması ve alıcı tarafından sms'in alınmasını sağlayan profesyonel alt yapıya sahiptir. firmamız tüm teknolojik donanımlara sahip, kendi yazılımını kendi bünyesinde çalışan uzman yazılım ekibi ile geliştiren ve tüm kullanıcılara her daim kaliteli hizmet sunan geniş kapsamlı hizmetiyle, toplu sms gönderimi üzerine tüm talepleri karşılayacak yapıda olan resmi bir toplu sms şirkettidirr.